Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzony 5 grudnia to okazja do tego, by pokazać, jak wielką rolę odgrywają osoby zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innych. To doskonały moment dla samych wolontariuszy, by podsumować zrealizowane inicjatywy i zachęcić do współdziałania innych uczniów.
W naszej szkole odbyło się spotkanie z klasami na którym została przedstawiona prezentacja dotycząca wolontariatu, jego działań i założeń. Uczniowie odśpiewali szkolny hymn wolontariusza, a także otrzymali breloczki w postaci koniczynki.